Tallmätargatan 2, 721 34 Västerås

+010 455 24 00

info@meag.se

Våra medarbetare

Meag Va-system är ett familjeföretag som bidrar med produkter, erfarenhet och rådgivande kunskap för bästa va-lösningar i betong. Vårt mål är att betong ska vara med i alla kommuners materialvals policy. Allt vi gör ska bidra till att skapa en smartare infrastruktur.

Säljkontor

Hallsberg

Långgatan 31, 694 32 - Försäljning. 010 455 24 60

Huddinge

Elektronvägen 1, 141 49 - Försäljning 010 455 24 10

Trollbo lager

Trollbo 16, 783 92 Stora Skedvi - Hämtlager 010 455 24 70

Vänersborg

Grunnebo, 462 93 - Försäljning - 010 455 24 20

Västerås

Tallmätargatan 2, 721 34 - Försäljning - 010 455 24 70

Order/Expedition

Central växel

010 455 24 00

ÖST

Namn

Telefon

Västerås

Stefan Ahrons

010-455 24 71

stefan.ahrons@meag.se

VÄST

Vänersborg

Tobias Haarala

010-455 24 22

tobias.haarala@meag.se

Lars Carlsson

010-455 24 21

lars.carlsson@meag.se

PUMPSTATIONER

Huddinge

Dan Lindström

010-455 24 11

dan.lindstrom@meag.se

Förfrågan skickas till

pumpstation@meag.se

Försäljning

ÖST

Västerås

Mattias Brixing

010-455 24 72

mattias.brixing@meag.se

Huddinge

Roger Jansson

010-455 24 15

roger.jansson@meag.se

VÄST

Göteborg

Mikael Kinell

010-455 24 24

mikael.kinell@meag.se

Vänersborg

Filip Lundgren

010-455 24 27

filip.lundgren@meag.se

PUMPSTATIONER

Huddinge

Lotta Fogelmark

010-455 24 17

lotta.fogelmark@meag.se

Joacim Rastas

010-455 24 18

joacim.rastas@meag.se

Förfrågan skickas till

pumpstation@meag.se

Övriga

Försäljningschef

Mats Edling

010-455 24 12

mats.edling@meag.se

Affärschef

Stefan Karvonen

010-455 24 13

stefan.karvonen@meag.se

Kvalitetschef

Bertil Olsson

010-455 24 52

bertil.olsson@meag.se

Produktionschef

Henrik Persson

010-455 24 68

henrik.persson@meag.se

Ekonomi/bokföring

Catarina Johansson

010-455 24 04

catarina.johansson@meag.se

Ekonomi/fakturor

Tina Norrgård

010-455 24 03

tina.norrgard@meag.se

Skicka fakturor till

mvafaktura@meag.se